wellness v nitre wellnesska regeneracne centrum skalka nitra

Nový wellness v Nitre Wellnesska - skladačka do starostlivosti o zdravie

Wellnesska je klenotom privátneho wellnessu s ochladzovacím bazénom v Nitre pre širokú verejnosť. Privátny wellness znamená obmedzený počet ľudí a to maximálne 8. Užívate si svoje pohodlie nerušene za sprievodu príjemnej hudby a úžasnej vône. Doprajte si u nás kvalitnú regeneráciu a relax.

Aký bol prvotný impulz, ktorý viedol k vytvoreniu miesta, kde sa starostlivosť o telo, zdravie i dušu spája s príjemným pohodlím? Prečo Wellnesska vznikla a čo všetko ponúka?

Wellness ako ideálna skladačka do starostlivosti o zdravie a efektívnu regeneráciu

Regeneračné centrum Skalka poskytuje komplexnú starostlivosť o klienta. Masáže, fyzioterapia, rehabilitácia, tréningy. A poslednou skladačkou do celej starostlivosti o klienta je oáza pokoja a regenerácie wellness WELLNESska.

Privátny wellness Wellnesska je miesto, kde sa stretáva kvalitná regenerácia s relaxáciou a vytvára dokonalý únik zo stereotypu každodenného života. Uvoľniť napätie, stres, stuhnutý krk, boľavý chrbát a poriadne zrelaxovať či zregenerovať potrebuje každý z nás.

,,Do wellnessu som vložila najviac energie. Od výberu každej jednej dlaždice, cez osvetlenie, výber ochladzovacieho bazénu, aby bol čo najkvalitnejší až po zámer, aby celá regenerácia a wellness plnila účel, ktorý má klientom priniesť,”

hovorí Lenka Skaličanová, zakladateľka a riaditeľka Skalky.

Kvalitná regenerácia, oddych a zlepšenie zdravia

Zámerom a cieľom Wellnessky je:

  • skutočne kvalitná regenerácia
  • chvíľka oddychu v uponáhľanom mestskom živote, kvalitnom športovaní a vrcholovom športe
  • dokonalý doplnok k výraznému zlepšeniu zdravotného stavu klienta
  • zážitok pre telo – mysel – dušu a pre všetky zmysly

Individuálny aj privátny vstup pre skupiny

Wellnesska ponúka individuálny vstup alebo skupinový vstup do wellness. Zrelaxovať  u nás môžete s blízkymi, rodinou alebo s partiou. Ponúkame tiež vstupy pre firmy, kolektívy a tímy v rámci teambuildingu ako príjemne strávený čas pre (doslova) utuženie kolektívu.

Regenerácia pre športovcov a športové kluby

Regenerácia je neodmysliteľnou súčasťou pre vrcholových športovcov, športové kluby a tímy hráčov. Wellnesska ponúka dokonalú kombináciu služieb a prostredia na kvalitnú regeneráciu a relax pre hráčov v rôznych športových kluboch, tímoch. Či už vrcholoví športovci alebo aktívni športoví nadšenci majú u nás ideálne podmienky pre zregenerovanie, aby dosahovali výborné výkony.

regeneracia pre športovcov sauna ochladzovaci bazen wellnesska nitra

Večierky a teambuildingy

Vo Wellnesske usporadúvame aj vianočné večierky pre firmy, skupiny, kolektívy, rodinu.

Wellnesska je tu, aby vám priniesla nielen oddych a relax, ale aj nezabudnuteľné spoločenské zážitky s vašim tímom. Ponúkame špeciálne teambuildingové večery vo wellness s občerstvením a proseccom v úžasnej atmosfére. 

Posilnite tímového ducha, spoluprácu, komunikáciu a strávte s kolegami čas mimo práce. Spojte príjemné s užitočným a my vám zorganizujeme váš relaxačný firemný teambuilding.

Aktuálne pripravujeme aj vianočný večierok vo wellness, ktorý ponúka ideálny priestor na prežitie radostných chvíľ s kolegami. Pripravte sa na výnimočné okamihy, ktoré prepoja zábavu, relaxáciu a vianočnú atmosféru v našom jedinečnom wellness centre.

wellnesska teambuilding regeneracne centrum skalka-20
wellnesska teambuilding regeneracne centrum skalka-20

Miesto, ktoré vás dobije zážitkami a relaxom

Preskúmajme spolu čo ponúka miesto, ktoré Vás dobije zážitkami a energiou po náročných dňoch alebo športových výkonoch. 

Nájdete tu fínsku saunu, infrasaunu, ochladzovací bazén, ľadové vedro a vírivku.

Fínska sauna – Cesta k zdraviu

Fínska sauna vo Wellnesske má kapacitu 8 osôb.  Tento typ sauny je už niekoľko stáročí synonymom zdravia a relaxu. Návšteva sauny je úžasný zážitok pre všetky zmysly. Teplé prostredie prispieva k lepšej pohyblivosti svalov a kĺbov, pričom už len samotný pobyt vo fínskej saune má priaznivý vplyv na úľavu od bolesti. Pre dámy, ale aj pánov má pozitívny efekt pre zlepšenie stavu pokožky. Ak máte za sebou náročný fyzický výkon alebo len potrebujete dobiť baterky, tak neváhajte a navštívte našu fínsku saunu vo Wellnesske.

wellnesska teambuilding regeneracne centrum skalka-20

Infra sauna

Infra sauna vo Wellnesske je pre 2 osoby. Je skvelou voľbou, ak nie ste fanúšikom príliš vysokých teplôt vo fínskej saune. Využíva sa v nej infračervené žiarenie, ktoré preniká hlboko priamo do tela a tým Vás zahrieva. Tento proces vedie k intenzívnemu poteniu, čo znamená, že teplota sauny je prijateľnejšia, no efekt je stále účinný. Je veľmi dobrou voľbou pre astmatikov, ľudí so srdcovými ochoreniami, či vysokým tlakom. Je tiež príjemným prvým krokom pri saunovaní.

wellnesska teambuilding regeneracne centrum skalka-20

Unikátny wellness v Nitre s ochladzovacím bazénom

Ponorenie do studenej vody robí zo saunového rituálu ten pravý zážitok a dokonale podporí celkový účinok saunovania. Preto sme v našom wellness centre vybudovali ochladzovací bazén. Je starostlivo vybraný, aby bol čo najkvalitnejší a priniesol požadovaný účinok. Teplota vody je 12 stupňov, čo je skvelá teplota pre dosiahnutie kontrastu s teplotou sauny. Otužovaním a striedaním tepla a chladu podporíte tak vitalitu tela. 

Ľadové osvieženie si môžete dopriať aj prostredníctvom ľadového vedra.

unikátny wellness v Nitres ochladzovacím bazénom regeneračné centrum skalka
wellnesska teambuilding regeneracne centrum skalka-20

Vstup je pre širokú verejnosť. Vo Wellnesske ponúkame viac ako iba wellness centrum. Radi by sme Vám ponúkli príjemné miesto, kde sa počas sychravých i slnečných dní zrelaxujete v krásnom priestore s príjemnou atmosférou. Infrasauna, fínska sauna, ochladzovací bazén, ľadové vedro a vírivka vytvárajú komplexný zážitok pre všetky Vaše zmysly. Zažite súkromné wellness centrum v Nitre na Levickej 18. Využite priaznivé účinky pre Vaše telo, myseľ a objavte nový spôsob ako skvalitniť zdravie a pohodu.

Všetky informácie o wellness centre Wellnesska nájdete na webe wellnesskanitra.sk

Scroll to Top